Zámečníci NONSTOP

Znáte to, vyběhnete z auta ven, jen zkontrolovat, jestli jste zamkli garáž a šup – auto je zamčené s klíči uvnitř. Nebo obdobná situace, skočíte si jen tak do schránky před domem a vítr zabouchne dveře a vy jste najednou bezdomovec bez klíčů. Všechny tyto situace a mnohem více vyřeší kvalitní zámečník.

trezor

Ideálně to musí být firma, která je na telefonu NONSTOP. A pozor. Firma by měla být prověřená, s prověřenými lidmi. Přece jen se Vám do domu „vloupe“ cizí člověk. A tak je nasnadě mít na telefonu firmu, která má své lidi pod kontrolou. Ano, i zámečníci musí mít čistý trestní rejstřík – zapomeňte na bývalé „bytaře“ s kriminální minulostí. Dobrý zámečník musí být čistý jako lilie :-)

Zloděj

Když už jsme u těch, kteří už poznali, co je to výkon trestu. Abyste podobného nenašli doma, budou se hodit kvalitní mříže. Odolný trezor může také ochránit váš majetek. A právě tyto služby také zajišťují zámečníci. A když se řekne můj dům, můj hrad, nemělo by se zapomínat na bezpečnostní dveře. Je toho mnoho, Nakonec ještě připomeneme, že zámečnické firmy zajišťují i otevíraní různých jiných dveří, zámků i trezorů a samozřejmě i dodání nových klíčů.

Veškeré zámečnické práce musí být prováděny s ohledem na minimalizaci následných škod. Co naplat, když soused odvedle otevře Vaše zabouchnuté dveře zadarmo a jen tak mimochodem u toho poškodí bezpečnostní zámek dveří v hodnotě pár tisíc korun.

Rada na závěr tedy zní, nesnažte se ušetřit tam, kde to může mít drahé následky. Kvalitní práce něco stojí, ale mnohonásobně se to vyplatí. Profesionálové pracují rychle, precizně a bez zbytečných škod. To platí jak pro nouzové otevírání dveří, tak pro dodávku a montáž bezpečnostních dveří, mříží a trezorů. Jo, a že někdo říkal, že se na zabouchnuté dveře volají hasiči? Tak to by mohlo vyjít draze dvojnásob. Hasiči takovou práci udělají jen v případě, že hrozí nebezpečí (například když v autě sedí dítě, máte na sporáku potraviny). Tím, že jste si zapomněli klíče na věšáku, se opravdu zabývají jen profesionální zámečníci.