Dnes si představíme slevový portál, který nabízí mnohem více, než jen slevy. Na jednom místě můžete najít tisíce slev na pobyty, poukazy do restaurací i na výlety. Levně zde nakoupíte i vouchery na služby pro zdraví a krásu. Navíc přímo na stránkách najdete různé slevové poukazy a také letáky s akčními nabídkami. Těch se zobrazuje aktuálně přes devět tisíc. To vše a mnohem více najdete na portále vouchery.cz

Slevomat – tisíce zajímavých nabídek

vitamins-26622_1280Všechny zajímavé nabídky na jednom místě, to jsou přesně ty slevové stránky, které jste hledali. Pokud se podíváme například do sekce slevové poukazy, najdeme slevu 100 korun na nákup léků a vitamínů. Hodit se může i sleva ve výši 150 korun na spodní prádlo. No, a pokud se chystáte na dovolenou, můžete využít nabídku na cestovní pojištění za polovinu. Tento Slevomat je lepší, než všechny ostatní.

Slevomat pobyty pro dva jsou nejžádanější

sunset-485212_1280Ano, nejčastěji hledáme romantické pobyty pro dva za výhodnou cenu. A tady jich je nespočet. Milovníci dovolené v České republice zajásají nad nabídkou pobytu pro dva na tři dny v Jeseníkách i s polopenzí se slevou 34 procent. I dovolená u moře může být velmi romantická. Chorvatsko – Biograd s plnou penzí se slevou 66 procent. To se nadá nevyužít. Stačí se podívat na Slevomat pobyty pro dva a určitě si najdete romantiku dle vašeho gusta.

Akční letáky

Nakonec ještě nabídka z akčních letáků. Je jedno, jestli potřebujete mléko, chleba, ledničku nebo třeba auto. Vždy tady najdete to, co hledáte za zvýhodněnou cenu. Tisíce aktuálních nabídek na jednom místě. Jen pro představu, k dnešku je možné zakoupit kulatý chléb se slevou 32 procent. Na plenkách Pampers ušetříte 28 procent a v neposlední řadě je možné nakoupit i levné pivo. Ptáte se, kde jsou tak vysoké slevy? Všechny pohromadě najdete na internetu na stránkách vouchery.cz.