Jaro je tady a s ním přichází i více práce doma, na zahradě, ba i v zaměstnání. S oteplením prostě přibývá práce. A tak je dobré si ještě odpočinout, než do toho skočíme po hlavě. Třeba nějaký víkendový romantický pobyt pro dva by se určitě hodil. Nebo naopak zážitkový pobyt. Či dokonce víkend plný sportu a zábavy. Cokoli, se vám bude líbit a u čeho nebudete muset pracovat.

Jenže jak se zorientovat v nepřeberné nabídce dovolených, eurovíkendů, pobytů pro dva a podobně? Řešení je nasnadě a jmenuje se www.slevoteka.cz. To je první server, který se specializuje právě na víkendové pobyty a zážitky se slevou. Stačí tedy zabrousit na stránky a vybrat si z obrovské nabídky – ceny jsou opravdu lákavé.

A aby se Vám lépe vybíralo, dáme Vám malé doporučení. Tak třeba Lednicko-valtický areál je ideálním místem pro relaxační pobyty. Historie místa dýchá na procházce parkem i při projížďce lodí nebo koňským povozem. K tomu výtečné víno z tamních vinic a přátelští obyvatelé. Areál leží na rovině, takže se nemusíte bát žádných náročných túr. Využití tady najdou i vaše kola.

IMG_0228_hdrÚplný odpočinek hledejte třeba ve Špindlerově Mlýně. V každém ročním období jsou tamní hotely připraveny na wellness pobyty pro dva. Romantiku kraje doplní Spa a Relax centra s neomezeným vstupem. Užívejte koupání, saunování a masáže. Přijedete odpočatí a plní energie.

A do třetice všeho dobrého tu máme nabídku na ubytování rodin s dětmi. Například lázeňské město Luhačovice. Tady se najdou pobyty pro rodiny s dětmi za výhodné ceny. Obrovské a luxusně vybavené apartmány za neskutečně nízké ceny Vás uhranou a přinutí vrátit se.

Ano, je z čeho vybírat. Když se ví, kde hledat, je to brnkačka. Prohlédněte si tedy zmíněné webové stránky a odpočiňte si od všedních starostí a stresu. Vezměte svého miláčka, nebo celou rodinu a prožijte nezapomenutelné zážitky. Je jen na Vás, co si vyberete. Líbit se Vám ale bude všude.