Pojďme si představit něco dobrého k pití. Něco, co se hodí pro každou příležitost. Na oslavy ale i na ukončení náročného dne, stejně tak jen tak, jako sklenička něčeho dobrého při posezení s přáteli. Není to nic jiného než pětatřicetiprocentní JACK DANIELS HONEY.

hoenyA je to opravdu prvotřídní pití. Sice splňuje všechna kritéria pro zařazení mezi Bourbony, je to vlastně Tennesee whiskey. Ptáte se proč? Likérka si sama vyrábí dřevěné uhlí z cukrového javoru, přes které nechává filtrovat kapku po kapce vypálenou lihovinu. Díky tomu je to opravdu Tennesee whiskey. Ale specifik má tento výrobek více. Například voda pro jeho výrobu se čerpá z vápencové jeskyně při konstantní teplotě 13,3 stupně celsia. A pořád to není všechno, sudy pro zrání jsou z bílého dubu, které si také likérka vyrábí sama. To proto, aby vše bylo naprosto špičkově uděláno. Přívlastek honey je tu proto, že se přidává i místní kvalitní med. A pak je tu zrání. Čtyři až šest let se v whiskey čeká na to, až ji ochutná mistr destilátor, aby rozhodl, jestli se může prodávat. A pozor. Zhruba třetina obsahu se ze sudu během zrání odpaří. Říká se tomu andělská daň.

Teď už asi chápete, že cena, za kterou se tento výrobek prodává, je naprosto adekvátní snaze výrobců. A asi už chápete i hlášku, že Jack Daniels není alkohol, ale že je to whiskey. Pravdou pak je, že se cena na trhu liší. Pokud chcete mít tento klenot mezi alkoholickým pitím za dobré peníze, zkuste třeba e-shop alkohol.cz. tady mají nejen „Jacka“ za výhodné ceny. Samozřejmostí pak je rychlé odeslání a kvalitní balení zboří. Dá se říct, že když dostanete chuť, mrknete na stránky a už můžete popíjet. A nezapomeňte, že dobrou lahvinkou nezarmoutíte a klidně objednejte i jako dárky pro své přátele. V nabídce jsou také překrásná dárková balení…

Podívejte se na video o výrobě Jack Daniels Tennesee whiskey