Blíží se čas vysvědčení a tak je třeba začít přemýšlet nad dárkem pro děti za dobré známky. Ostatně, jak jinak je namotivovat na další školní rok než pořádnou odměnou. Třeba kolo je univerzální dárek, který potěší všechny děti, zároveň je nepřímo nutí, aby pořád neseděli doma u televize a počítače. Prostě, je to ideální dárek.

Ale pozor, zapomeňte na nákup levných kol na internetu nebo v síti nějakého obchodního řetězce. Když vybíráte dětská kola, nekoupíte přece nejlevnější šunt, který najdete bůhvíkde. Při výběru bicyklu je třeba dbát i na kvalitu zpracování, bezpečnost při používání a samozřejmě i na vybavení.

Navíc, pokud koupíte levné kolo, je více než pravděpodobné, že vás čekají brzy další investice. Ono se občas něco povolí, občas něco praskne a stát se může, že z výletu ani nedojedete. Ano, dá se to reklamovat, ale to zpravidla znamená měsíc bez výrobku. Takže na prázdniny koupíte kolo, půlku z nich budete řešit opravy, druhou půlku budete na dovolené u moře nebo na táboře a je hotovo…

My doporučujeme obrátit se na specializovaný obchod – na internetu například eshop Bike Park Most. Tady pak zkuste vybírat dětská kola Amulet model 2015. Jedná se o kvalitní výrobky s propracovanou konstrukcí. Nabídka je rozdělena podle velikosti. Snadno tedy vyberete takový výrobek, který bude vašemu dítěti vyhovovat. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a rychlé odeslání přímo na vaši adresu. Nemusíte se tedy stresovat, jak že dostanete to překvapení domů. Jednoduše je přiveze pošta…

Když už budete na eshopu Bike Park Most, určitě se podívejte i na doplňkové zboží. Úplně všechny děti totiž musí mít na kole helmu. I když jsou zde k mání opravdu pěkné kousky, důležitá je kvalita. Opět nedoporučujeme nakupovat v bezejmenných obchodech třikrát zlevněné zboží… No a pak tu jsou i různé nosiče, úchyty a blatníky. Nezapomeňte na nářadí a lepící sady. Tady najdete vše, co potřebuje cyklista na bezpečnou a bezproblémovou jízdu.

1