Cestujme levně

Člověk je tvor zvídavý, to se ví :-) A mezi zvídavost hodně oblíbenou patří i informace, kde se dá nakoupit za rozumnou cenu. A takovým místem bývají slevové portály. Jenže nejsou slevy, jako slevy. Vzhledem k tomu, že u nás máte zajištěn příjem informací o cestování a všemu s tím spojenému, zaměříme se dnes na takové slevové portály, které tyto služby kvalitně nabízí.

Už při výběru portálu je totiž důležité, aby nabídka toho, co člověk hledá, byla dostatečná. Zjednodušeně řečeno, kde nic není, nic nenajdete… Pro nás je důležité, aby na takovém serveru byly slevy na cestování. A musí jich být hodně. Čím víc, tím lépe. Mezi velkou nabídkou si člověk vždycky vybere. Ale pozor, rozhodně není důležité, kolik procent ušetříte. Důležité je, abyste si na daném místě maximálně užili. To se vyplatí například u slev na wellness pobyty. Protože když ušetříte 50% z ceny wellness pobytu a pořádně si jej neužijete, je to spíše ztráta, než výhoda :-p

Stejně tak slevy na pobyty. Sleva je dobrá jen tehdy, jestli Vám v globále nabídne vše, co byste chtěli na daném místě mít za méně peněz, než je obvyklé. Jakmile je sleva podmíněna zmenšením nabídky, není to už sleva, ale snížení komfortu a to přece nechcete. Klidně zaplaťte o pár set více a svůj pobyt si náležitě užijte. A když se Vám nezdá nabídka, kterou najdete, klidně pár dní počkejte. Dobrý server nabídky neustále přidává a tak se může stát, že si najdete něco, o čem se Vám před tím ani nezdálo.

Podtrženo, sečteno. Slevy ano, na dobrém portále a za dobrých podmínek. Pokud si chcete své penízky opravdu užít, nebojte se i do pobytů, či zájezdů, které jsou na delší dobu. Čím déle na daném místě budete, tím větší slevu Vám provozovatel takového zařízení může nabídnout. Jinými slovy, proč někam jet se slevou 25% na dva dny, když můžete jet na to stejné místo na 5 dnů se slevou 50%. A heslo poslední a nejdůležitější: Hlavně se toho nebát.